כפי שכל ישראלי שטייל במזרח יודע, כמעט אף טיול אינו מסתיים על פי התכנון הראשוני. מטיילים רבים המגיעים למזרח, נוטים לגלות עניין מחודש במדינות נוספות ואזורים נוספים אליהם לא תכננו להגיע מראש. מפגשים עם מקומיים ועם מטיילים ישראלים אחרים לאורך הדרך, פותחים אפשרויות חדשות לביקור וטיול במטרה להעשיר את חוויית המזרח ככל שרק שניתן. יחד עם זאת, במרבית מדינות המזרח הרחוק, נדרשים אזרחים ישראלים להציג ויזה וכל שינוי במסלול הטיול המקורי שלכם, עלול להעמיד אתכם במצב בו יהיה עליכם להשיג ויזות למזרח תוך כדי תנועה.

ויזות אלקטרוניות – הפתרון הטוב ביותר להוצאת ויזות למזרח

הוצאת ויזה הוא תהליך שאנו נוטים לייחס לו קושי וטרחה, אך הוא לא חייב להיות כזה. מדינות כמו ארה”ב למשל, מחייבות תהליך מסודר שכולל בתוכו ראיון אישי בקונסוליה, הצגת מסמכים ובדיקה מעמיקה של כל מבקש ויזה, לפני אישור הוויזה. במדינות רבות במזרח הרחוק, תהליך זה הוא פשוט הרבה יותר וניתן להשלים אותו גם בצורה אלקטרונית דרך האינטרנט. כך למשל, אם יצאתם לטיול בלאוס ותוך כדי תנועה החלטתם “לקפוץ” גם להודו, תוכלו להוציא ויזה להודו מלאוס בצורה אלקטרונית לחלוטין באמצעות חיבור לאינטרנט. יחד עם זאת, תחילה יהיה עליכם כמובן להוציא ויזה ללאוס מישראל ואם אתם כבר בלאוס, מן הסתם כבר השלמתם את התהליך הזה. השלמת תהליך זה טרם יציאתם לחו”ל, תאפשר לכם להוציא ויזות אלקטרוניות ליעדים נוספים במזרח ביתר קלות לאחר מכן.

אילו ויזות אלקטרוניות ניתן להנפיק אונליין למזרח הרחוק?

נכון להיום, מעודכן לשנת 2022, ניתן לקבל ויזה/אשרת כניסה בצורה אלקטרונית אונליין למדינות הבאות:
eVisa להודו, ויזה אלקטרונית לסרי לנקה, ויזה לקמבודיה ו-ויאטנם, ועוד.

Hot Air Baloon, Laos


איך מוצאים ויזות אלקטרוניות למזרח?

ככלל, הדבר החשוב ביותר הוא שלא תעשו אף צעד לפני שאתם יודעים שסגרתם את כל הפינות. אתם לא רוצים להגיע בטיסה להודו, רק כדי לגלות שהוויזה לא בתוקף, שלא הוצאתם את הוויזה הנכונה או שהוויזה שאמרו לכם שכבר עומדת לרשותכם, כלל לא הוצאה עבורכם. על כן, בכל מהלך של הוצאת ויזות למזרח ובכלל זה גם הוצאת ויזה להודו מלאוס למשל, אתם רוצים לעבור את התהליך אצל גורם מוכר ובעל מוניטין, שיודע לדאוג למטיילים הנמצאים בדיוק במצב שלכם – הצורך בהוצאת ויזה בצורה אלקטרונית ממדינה רחוקה, תוך כדי תנועה. למרבה הצער, סוכנויות נסיעות שיודעות לטפל היטב בוויזות למדינות מערביות למשל, אינן מתנהלות בהכרח בצורה טובה בגזרה של מדינות המזרח ולרוב גם אינן יודעות לטפל במקרים הספציפיים של הוצאת ויזה אלקטרונית “בשלט רחוק”.

על כן, לפני שאתם יוצאים לכל טיול שהוא במזרח, כדאי להצטייד בשמה של חברה עליה אתם סומכים ושעליה קיבלתם המלצות בדיוק סביב הנושא הזה, גם אם כרגע לא נראה לכם שתזדקקו לשירותיה. במקרה הגרוע ביותר, תוכלו להיעזר במטיילים ישראלים אחרים באזור, שלבטח חלקם הגדול נעזר בשירותים אלה, שנחשבים לשכיחים מאוד כאמור, בקרב מטיילים ישראלים במזרח.

חברת ויזה.נט היא אחת החברות המובילות בישראל בכל הקשור להוצאת ויזות תיירות למדינות שונות בעולם ובכלל זה למדינות המזרח הרחוק. בוויזה.נט תוכלו להנפיק ויזה אלקטרונית למדינות שונות במזרח באמצעות מילוי טופס אונליין בלבד. אנשי הצוות המקצועי של ויזה.נט ידאגו לכל היתר מול רשויות המדינה וישלחו לכם ויזה אלקטרונית במייל, איתה תוכלו להיכנס ליעד הנבחר. לקבלת פרטים נוספים על שירותי ויזה.נט, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 058-778-5850 ונשמח לעמוד לרשותכם.